Menu produktów

O firmie

AMBM Mirosław Kłoniecki, Andrzej Słowik s.c. jest jednym z podmiotów powstałych w wyniku przekształceń własnościowych firmy MJM Produkcja Urządzeń Elektronicznych Mirosław Kłoniecki, Jerzy Siedlecki, Michał Pęcikiewicz s.c. Ta od 20 lat obecna na rynku elektronicznym Firma oraz jej wysokiej jakości wyroby cieszyły się bardzo dobrą opinią, a jej właściciele szczycili się rzeszą wiernych klientów wśród elektroników, serwisantów i dystrybutorów podzespołów elektronicznych w Polsce i na Świecie.

Po MJM odziedziczyliśmy nie tylko jej dotychczasową siedzibę i numery telefonów ale przede wszystkim tradycje dobrej roboty i dbałości o wysoką jakość wyrobów oraz dewizę, że zawsze najważniejszy jest dla nas klient. W związku z tym honorujemy wszystkie reklamacje na wyroby MJM oraz preferencje i rabaty dla stałych klientów.

Oferujemy naszym klientom pełne wsparcie informacyjno-techniczne. Zajmujemy się produkcją urządzeń elektronicznych. Specjalizujemy się w produkcji układów zasilania (przetwornice DC/DC, zasilacze power LED), mierników i urządzeń pomiarowych, fonii i konwerterów fonii TV, głowic,układów syntezy i konwerterów UKF oraz w projektowaniu i produkcji pod zamówienie klienta.

Z wyrazami szacunku dla obecnych i przyszłych klientów

Mirosław Kłoniecki i Andrzej Słowik